הסקה מרכזית

 
מדינת ישראל היא מדינה חמה ביותר אך החורף יכול להיות לא פשוט בכלל. סופות במזרח התיכון שפוקדות גם את ישראל מגיעות בכל שנה וכדי להעביר חורף חמים ונעים בבית או בעבודה נדרשים פתרונות יצירתיים שיהיו גם חסכוניים באנרגיה.

 

מערכת הסקה מרכזית לחיים איכותיים וחמים יותר

 

לנו במעלות מערכות אנרגיה בע"מ יש את כל הפתרונות הכי חדישיםומתקדמים להציע לכם כדי לחסוך באנרגיה ולקבל פתרונות משתלמים במיוחד כמו מערכתההסקה המרכזית שללא ספק תיתן לכם חיים הרבה יותר קלים וחסכוניים.

 

כיצד פועלת מערכת הסקה מרכזית ומה היתרונות שלה?

 


  •  מערכת הסקה כזו שפועלת באופן מרכזי לכל הבית שונה ממערכת מיזוג אוויר או תנורי הסקה יחידים שכל אחד מחמם את האזור בו הוא נמצא. מערכת כזו יוצרת חימום מרכזי אחד שמחמם מיכל מים על ידי גז או סולר כאשר המים החמים הללו זורמים לכל החדרים ומחממים את כל הבית בעזרת רדיאטורים. היום נפוץ מאוד גם בישראל מערכת חימום תת רצפתי שמתחממת באותו עקרון אך מחממת את הרצפה.

  •  מערכת כזו דורשת התקנה שאינה מסובכת כמו שהיא נשמעת ולאחר מכן החיסכון שלכם מתחיל להיות מורגש כבר בהפעלות הראשונות. המערכת לא מבוססת על חשמל אלא מתחממת באמצעות מבער גז והמים זורמים בצינורות שמותקנים מראש וכך למעשה כל הפעלה הופכת להיות חיסכון משמעותי ביותר. מערכת הסקה כזו איכותית ביותר גם בגלל הסיבה שבהפסקות חשמל ארוכותאתם עדיין תזכו לקבל בית חם ונעים. בסופות רבות מופסקת זרימת החשמל לשכונות שלמות אך אתם יכולים להמשיך להתחמם בדיוק באותה דרך.

  •  מערכת הסקה מרכזית יוצרת חימום אחיד בכל הבית. אם יש משהו אחד מאוד מעצבן בחורף זה להתחמם בצורה לא שווה בחלקים מסוימים של הבית. המטבח יכול להישאר קר בעוד חלקים מסוימים בסלון יהיו חמים מאוד, וחדר השינה שלנו יכול להיות קר מחדרים אחרים. מערכת מרכזית נותנת חימום נוח יותר ללא תחושת יובש וחנק ובצורה אחידה בכל החללים.


 

האם הטכנולוגיה הזאת בטוחה לשימוש?

 

אנשים רבים מרגישים לא בטוחים מספיק להשתמש במערכת כזו שמתבססת על חימום בגז או בסולר. כל ההפעלה וההתקנה שלה נעשות בצורה בטוחה ואין מקום לדאגה ותמיד יהיה אספקת נפט או גז כדי שהמערכת תפעל בכל ימות השנה בלי שהיא תיגמר.

 

רוצים לדעת עוד מידע ולקבל ייעוץ? פנו אלינו עוד היום

 
אם אתם רוצים פתרונות חימום יעילים ביותר לחורף הקר, פתרונות שיהיו יעילים גם למגזר התעשייתי, גם למגזר העסקי והמסחרי וכמובן גם לבתים פרטיים, לנו במעלות מערכות אנרגיה יש את הפתרונות הכי טובים עבורכם. מערכות הסקה ביתיות, נפטל חימום ביתי, משאבות חום, תנורי הסקה ועוד מערכות רבות אחרות שיעשו לכם את החיים הרבה יותר קלים. השירות האדיב והעבודה המקצועית יצרו מעגל לקוחות קבועים שגדל משבוע לשבוע כאשר כולם רוצים לקבל את השירות הכי מוצלח שיש.


 

לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

צלצלו עכשיו-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 כל הזכויות שמורות • ט.ל.ח • כלל התמונות באתר הינן להמחשה בלבד
 
 
מען למכתבים: 
ת"ד 1745, חולון 5811701
כתובת בית מלאכה: 
הבנאי 29, ביתן 156 חולון (בתיאום מראש)
 
 
 
טלפונים: 
5588522 – 03
פקס: 5582289 – 03
ניידים: 
רון: 050-6884480
     050-5336117
דוא"ל: maalot.office@gmail.com